środa, 28 stycznia 2009
Wywiad dla magazynu Cosmogirl

Nie jestem pewna czy dobrze przetłumaczyłam wszystkie zwroty, ale najważniejsze wątki są nietknięte =)

Gratulujemy pierwszej nominacji do nagród Grammy. Jakie to uczucie?

Grammy były moim największym marzeniem, odkąd skończyłam dziewięć lat i zaczęłam śpiewać. Więc, to naprawdę ważna nominacja, to jak ‘być albo nie być’.

 

Jeśli nie wygrasz w kategorii Best Female Pop Vocal, kto według ciebie powinien zgarnąć nagrodę?

Z całych sił kibicuję Adele. Jej piosenki będą grać nawet za kilkadziesiąt lat. Scena się zmienia, trendy przychodzą i odchodzą, ale ona jest klasykiem i jest bardzo dobra.

 

Co ekscytuje cię najbardziej w nadchodzącej trasie koncertowej?

Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ w zeszłym roku moje występy nie były długie - około trzydziestu minut, a najważniejsze były tylko dwie piosenki – „I kissed a girl” i „Hot’n’Cold”. Teraz się rozwinęłam. Jednak nudzi mnie, kiedy moi muzycy wychodzą na scenę w dżinsach i T-shirtach, ale oni uważają że to wszystko czego potrzebują.

 

Co robisz, aby pozostać w formie?

Piję wodę. To najprostszy trik. Tak właściwie to mam na myśli hektolitry wody. Żadnych soków owocowych, tylko woda. Czasami dodaję tylko octu jabłkowego. Piję około ośmiu butelek dziennie. Naprawdę nie robię nic innego. Nie znoszę ćwiczeń, ale kocham skakankę.

 

Niedawno powiedziałaś, że zamierzasz żyć w celibacie. O co chodzi?

Oh, inteligentny dziennikarz zrozumiałby, że to żart. Celibat przez cały rok? Wolałabym umrzeć.

Tłumaczenie własne

19:51, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
Koncert w Vancouver

25 stycznia 2009r -  Vancouver

Oto kilka filmów i zdjęć z koncertu w Vancouver. Przebrana za panterę Katy, w kilka minut rozgrzała publikę... a zresztą sami zobaczcie...

Jak Katy tańczyła Hokey Pokey - polecam

"Don't Stop Me Now" & "I Kissed A Girl"

"One of the Boys"

"Thinking of You"

"Hot'n'Cold"

 

19:01, frania.f , HOME
Link Komentarze (1) »
niedziela, 25 stycznia 2009
"Nie wyobrażam sobie życia bez seksu"

01.gif Kilka dni temu Katy zszokowała chyba wszystkich stwierdzając, że do końca roku nie ma zamiaru nikogo pocałować. Piosenkarka, powiedziała w wywiadzie, że w najbliższym czasie zamierza żyć w celibacie. Artystka postanowiła wszystkich uspokoić i zdradziła, że był to tylko żart.

- Nie mam pojęcia, dlaczego ktokolwiek mi uwierzył - powiedziała Katy. To przecież niedorzeczne. Nie mam zamiaru rezygnować z seksu i nie mam pojęcia, jak ktokolwiek może to zrobić. Uwielbiam się kochać i nie wyobrażam sobie bez tego życia.- mówiła ze śmiechem - Wariuję, kiedy nie mam w łóżku faceta. Nieraz zawierałam przygodne znajomości tylko po to, by mężczyznę zaciągnąć do łóżka. Mogę się pochwalić moimi umiejętnościami, a od partnera nauczyć nowych sztuczek. Wolałabym umrzeć, niż nie uprawiać seksu.

I jak tu jej wierzyć?

19:25, frania.f , HOME
Link Komentarze (1) »
piątek, 23 stycznia 2009
Wybierz najlepszy utwór - MiastoMuzyki.pl

aim18.jpg Głosuj na najlepszy utwór 2008 roku czyli "Hot'n'Cold" Katy Perry! =)

Spośród stu najczęściej słuchanych utworów z 2008 roku, użytkownicy portalu Miasto Muzyki wybierają swoje ulubione kawałki. Dlatego też pomóżmy zwyciężyć Katy i zagłosujmy na jej piosenkę "Hotn'Cold"! Wystraczy tylko zalogować się na stonie MiastoMuzyki.pl i wybrać najlepszą piosenkę (oczywiście każdy wie jaką =).

Rozpoczął się właśnie ostatni tydzień głosowania, które trwać będzie jeszcze tylko do niedzieli 25 stycznia, do godz. 17.00. Wielki finał już w środę 28 stycznia, o godz. 18:00! Na 100-u głosujących czeka 100 płyt z 2008 roku.

Tak więc bierzmy się do roboty! :D

19:57, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
Artykuł z Bravo - 'Uratowała go, a on ją rzucił'
aim39.jpg 'To był idealny związek! On, Travis McCoy, lider hiphopowego zespołu Gym Class Heroes, i ona, Katy Perry, autorka hitów "I kissed a girl" i "Hot'n'Cold". Oboje uśmiechnięci, pewni siebie, spełnieni zawodowo... Byli nawet zaręczeni! Travis oświadczył się swojej dziewczynie w zeszłym roku w Paryżu. Zrobił to w dość oryginalny sposób - podczas pocałunku włożył jej pierścionek zaręczynowy do ust. - Poznaliśmy się trzy lata temu w studiu nagraniowym w Nowym Jorku - wspomina początki znajomości Katy. - Pracowałam tam nad swoimi piosenkami i błagałam Travisa, żeby się ze mną umówił, bo nie znałam nokogo w Nowym Jorku! Tego samego wieczora Katy pocałowała Travisa i... zakochała się w nim.

Travis pamięta tamte chwile jak przez mgłę. Katy, owszem bardzo mu się podobała, ale bardziej niż czarnowłosa piękność, kręciły go wtedy prochy i alkohol. - Od 15 roku  życia jestem uzależniony od leków. Przeszedłem nawet kurację odwykową - przyznaje. - Wtedy byłem na dnie. W radiu wciąż grano "Cupid's Chokehold", przebój grupy Travisa, a on - zamiast się cieszyć z sukcesu - zaliczał kolejne bary. Wtedy w jego życiu pojawiła się zakochana Katy. Znajomi pary twierdzą, że przyszła jak ratunek - w samą porę! - Jestem dziewczyną, która zawsze będzie chronić swojego mężczyznę - komentowała to Katy. - Niezależnie od tego, jaki koszmar on przechodzi.

Katy nie przestraszyła się piekła, w którym tkwił Travis. Rzuciła wszystkie sprawy, aby ratować swojego ukochanego. Była na każde jego zawołanie. Dzwonił do niej, a ona natychmiast wsiadała w samolot i leciała z Los Angeles do Nowego Jorku, do niego. Czasem tylko po to, aby Travis mógł się do niej przytulić i westchnąć jak mu ciężko. - Jestem pewien, że bez jej miłości byłbym teraz trupem - przyznał potem Travis. Dzięki Katy wyszedł z depresji i rzucił prochy.

Wszyscy byli pod wrażeniem tej pięknej historii przypominającej opowiadanie z harlequina. Kiedy para spędzała razem ostatnie Boże Narodzenie, ich znajomi zacierali ręce, spodziewając się szybkiego wyznaczenia daty ślubu. Tymczasem zamiast zapowiedzi, Travis ogłosił, że rozstaje się z Katy. Nie zrobił tego, stojąc przed dziennikarzami, nie wspomniał o tym w żadnym wywiadzie. Wprowadził nową jakość w zrywaniu. Zrobił to za pośrednictwem swojego bloga! - Mam wrażenie, że całą dobę udajesz przede mną kogoś innego. Nie traktujesz mnie poważnie, czuję się jak jakaś zabawka - napisał jak rozżalone dziecko. - Kiedyś byliśmy po prostu inni. Teraz chyba nie umiemy się dogadać tak, jak dawniej. Czas więc chyba podjąć decyzję i udać się w kierunku drzwi wyjściowych...

Blogowe zerwanie wprawiło w osłupienie wszystkich znajomych Travisa i Katy. - Faktycznie w sylwestra bawili się oddzielnie - zdradził prasie przyjaciel pary. - Podobno się o coś pokłócili. Co było powodem awantury? - Pewnie jekiś drobiazg - mówi ich znajomy. - Od jakiegoś czasu nie układało im się za dobrze. Praktycznie kłócili się o byle co.

Travisa chyba zaczynały drażnić jej sukcesy. Katy więcej koncertowała i ciągle pojawiała się na różnych galach, więc nie miała już tyle czasu dla swojego chłopaka, co dawniej. Nie mogła przecież przerwać koncertu tylko dlatego, że Travis znów złapał doła albo chciał się przytulić. Poza tym dziewczyna z dnia na dzień stawała się coraz bardziej popularna. Otwarcie rozmawiała o miłości do Travisa, piersiach i dzieciństwie. Od czasu do czasu wskakiwała w tort... Dziennikarze ją uwielbiali. Wystarczyło podążać za jej tropem, aby mieć jakiś fajny temat!

Katy stała się kopalnią śmiesznych anegdotek i zadziornych tekstów. W końcu to ona zaczęła mieć opinię tej bardziej zakręconej i luzackiej części gorącego związku McCoy-Perry. Być może to także irytowało Travisa. Przecież kiedyś to on był szalony i dowcipny... Teraz się okazało, że jego laska jest fajniejsza. Teraz mała Katy przestała być dziewczyną słynnego Travisa McCoya, a on stał się chłopakiem wielkiej Katy Perry. A to chyba zabolało go najbardziej...'

18:17, frania.f , HOME
Link Komentarze (1) »
Co celibat ma do Katy?

 Po rozstaniu z raperem Travisem McCoy'em, Katy zdecydowała iż w najbliższym czasie nikogo nie pocałuje - poza jednym ważnym wyjątkiem.

To prawda - wzięłam ślub z celibatem. Nie będę nawet całować nikogo, poza moją kotką: Kitty Purry  - mówi artystka w programie Us Weekly, telewizji TV Guide.

Tę intymną rewelację Katy wygłosiła zaledwie tydzień po zamieszczeniu na swoim blogu słów - Nie zamierzam się nikomu spowiadać z mojego prywatnego życia.

No cóż... Myślę, że ostatnie wydarzenia i szum wokół rozstania z Travisem, trochę ją przerosły. Pozostaje nam zatem trzymać kciuki za powrót 'równowagi' i rozpoczynającą się właśnie trasę koncertową Hello Katy Tour.

17:16, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 stycznia 2009
Nagrody NRJ Awards

Jak pisałam wcześniej Katy wzięła udział w gali rozdania prestiżowych nagród NRJ Music Awards. Sama Perry zgarnęła dwie statuetki w kategoriach: International Song of the Year (Piosenka Roku Świat) za utwór 'I kissed a girl' oraz International Album of the Year (Album Roku Świat) za płytę 'One of the Boys'. Jednak artystkę spotkała niemiła, a wręcz bardzo przykra niespodzianka, gdy pod koniec gali Nikos Aliagas ogłosił pomyłkę w liczeniu głosów publiczności i Katy musiała oddać nagrodę za najlepszą piosenkę Rihannie.

Swój występ Perry, ubrana w piękną suknię ślubną, rozpoczęła sceną w kościele z klipu 'Hot'n'Cold'. Jednak zamiast ganiać za Alexandrem, podziękowała biedakowi i pocałowała namiętnie swoją 'druchnę'. Po obejrzeniu poniższego video mogę powiedzieć jedynie: świetne, zabójcze, przebojowe i pełne pozytywnej energii show =)

I kissed a girl/Hot'n'Cold

Katy Perry - I kissed a girl (Nrj Music Awards 2009)

Najlepszym albumem jest...Katy Perry i "One of the Boys'

International album is ....Katy Perry

Wszyscy zwycięzcy:

NRJ Music Awards 2009 THE WINNER IST ... by http://www.youtube.com/user/adeetv

Spotkanie z fanami:

14:57, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 stycznia 2009
Występ w hotelu Cafe

12 stycznia Katy Perry wystąpiła w hotelu Cafe, w Los Angeles. Akustyczne show było dosyć nastrojowe, co zobaczycie na poniższych filmach. Mnie osobiście 'rozłożyło' wykonanie piosenki 'Hot'n'Cold' przy akompaniamencie akordeonu.

Katy Perry - Thinking Of You live acoustic @ hotel cafe 011209'Thinking of You'

Katy Perry - I'm Not Giving Up live acoustic hotel cafe 011209'Brick By Brick'

Katy Perry - I'm Still Breathing  live acoustic hotel cafe 011209'I'm Still Breathing'

Katy Perry - Hot and Cold live acoustic hotel cafe 011209'Hot'n'Cold'

Katy Perry - Mannequin live acoustic @ hotel cafe 011209'Mannequin'

katy perry hotel cafe black and gold'Black and Gold'

18:53, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 stycznia 2009
Katy zaśpiewa z fanem!

 Pani Perry wystąpi podczas rozdania nagród Grammy u boku jednego ze swoich fanów.

Zaproponowała ona swoim wilebicielom konkurs, w którym nagrodą jest występ razem z nią podczas ceremonii rozdania nagród Grammy. Aby wziąć w nim udział należy do 22 stycznia zamieścić na stronie CBS My Grammy Moment krótki, 60-sekundowy klip prezentujący swoją interpretację piosenki "I Kissed A Girl", którą później zwycięzca zaśpiewa razem z Katy. W poprzednich latach podobny konkurs związany z rozdaniem nagród Grammy zaproponowali swoim fanom tacy artyści jak Justin Timberlake czy zespół Foo Fighters.

W video zamieszczonym poniżej, artystka opowiada o swojej ekscytacji związanej z galą Grammy, a także o pomyśle występu z fanem:

Wszystkim biorącym udział w konkursie życzę powodzenia!

14:53, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 stycznia 2009
Allen grozi Katy!

 Minie chyba jeszcze sporo czasu, zanim Allen i Katy zakopią wojenny topór. Piosenkarki się po prostu nienawidzą. Zarówno jedna jak i druga nie przepuści okazji, aby dopiec przeciwniczce. Najlepiej chamsko i publicznie.

Zaczęło się od tego, że Katy samą siebie namaściła bardziej utalentowaną amerykańską wersją Lily. Nie omieszkała oczywiście przy tym nazwać Allen grubą.

Brytyjka nie pozostała dłużna. Stwierdziła, że Perry nie ma za grosz talentu, a jej piosenki są po prostu głupie. Dodała oczywiście, że Katy jest jedynie jej marną imitacją, stworzoną po to, by Amerykanie mieli swoją własną Lily.

Pyskata Allen na tym niepoprzestaje. Chce zmusić Perry do tego, by w końcu przestała o niej mówić. Zagroziła, że umieści w Internecie jej prywatny numer telefonu. Na jednym z portali społecznościowych napisała - Niech w końcu zamknie japę. Jak się tylko odezwie, to jej numer telefonu będą mieli wszyscy. Obiecuję.

Według mnie Allen mówi to, aby tylko było o niej głośno. A Wam jak się wydaje?

00:13, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 stycznia 2009
Katy singielką

 Chłopak Katy - Travis McCoy, dziś już były, zamieścił niedawno w sieci piosenkę i kilka wierszy, w których mówi o rozstaniu z artystką. Natomiast ona sama nie pisnęła ani słówka, widocznie wolała zachować to (choć na chwilę) dla siebie.

Wiadomo, że para zerwała ze sobą tuż przed Sylwestrem. Oboje zwrócili sobie symboliczne obrączki. Tak więc Katy Perry jest singielką.

21:08, frania.f , HOME
Link Dodaj komentarz »

avatar

zobacz księgę gości

dopisz się do księgi