Blog > Komentarze do wpisu
Katy Perry w Elle Magazine...

Katy Perry pojawi się na okładce marcowego wydania magazynu Elle. Poniżej znajdują się zdjęcia oraz filmik z sesji zdjęciowej, a także tłumaczenie wywiadu, którego piosenkaraka udzieliła dla czasopisma.

   

___________________________________________________________________________

 

 

Katy Perry

Ikona popu o romansie, Russellu i reporterach...

 

 

O życiu przed osiągnięciem artystycznego sukcesu i postawionym sobie ultimatum:

"Miałam dwa samochody z odzysku, wypisywałam złe czeki, dawałam sobie czas. Myślałam - Ok., jeśli nie osiągnę sukcesu przed 25 rokiem życia, to po prostu wyjdę za mąż, wyrzucę swoje barbie i zdobędę jakiś zawód."

 

O swojej pragmatycznej osobowości:

"To ważne by zachować orientację i normalność. Myślę, że pomaga mi to osiągnąć fakt, iż wiele razy w życiu byłam zostawiana na lodzie, bez żadnego wsparcia. To było coś w stylu - 'Słuchaj, suko, nie dostaniesz nic na srebrnej tacy. Musisz sobie na to zapracować!'. Dlatego na razie nie zamierzam zachowywać się jak taka suka. Mam jeszcze sporo do udowodnienia!"

 

O awersji do prowokacyjnego wyglądu:

"To już przeszłość. Jestem seksowną kobietą, i co z tego? Nigdy nie twierdziłam, że chcę zostać zakonnicą."

 

O swoim gadulstwie na temat figury:

"Był taki czas w moim życiu, kiedy swoją sylwetką przypominałam kwadrat. Naprawdę! Teraz ważę około 60 kilogramów i dobrze mi z tym. Ale kiedy byłam dzieckiem moja waga wynosiła mniej więcej 66 kilo. Miałam naprawdę duży biust. Nie wiedziałam, co z tym zrobić, więc nosiłam bieliznę korygującą. Nic fajnego, wierzcie mi. I te grube ramiączka! Byłam przez to wszystko wyśmiewana. Dlatego pragnęłam wyglądać jak Kate Moss. Nie miałam jeszcze pojęcia, że 'te rzeczy' mogą się jeszcze przydać w przyszłości."

 

O obecnym wyglądzie:

"W tej chwili, mój imane inspirowany jest na połączeniu stylów Bettie Page, Wonder Woman, Doris Day, Judy Jetson, Natalie Wood,  Daphne Guinness, Chloë Sevigny."

 

O relacjach z mężem, Russellem Brandem:

"Wszystko stało się naprawdę szybko. Nawet nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Może to dlatego, że będąc ze sobą nigdy się nie nudzimy."

 

O tym jak działa ten związek:

"Oboje potrzebowaliśmy w swoim życiu równowagi, i oboje jesteśmy w stanie dać to sobie nawzajem. To nie było jak oswajanie się ze sobą, nie potrzebowaliśmy czasu żeby się do siebie dopasować. W przeciwieństwie do tego, co mówią ludzie, że najważniejsze to dać sobie czas. W naszym przypadku było inaczej."

 

O balansowaniu między życiem zawodowym i prywatnym:

"Uważam, że można mieć i to, i to. Po prostu trzeba ciężko pracować, bo to co dobre nie przychodzi łatwo. Wszyscy mówili mi, że małżeństwo to ciężka praca i mieli rację. Teraz zawsze muszę znaleźć czas dla osób i rzeczy, które kocham."

 

O swoim talencie:

"Myślę, że to co możecie zobaczyć, patrząc na mnie, to nie gwiazdka jednego sezonu. Mam jeszcze sporo do zaprezentowania. Staram się tworzyć muzykę, którą ludzie będą mogli uznać za soundtrack swojego życia, utwory, które są w stanie ukazać całą gamę emocji."

 

O koncertach:

"Niektórzy ludzie są w stanie umrzeć dla występu na scenie i nie mam pewności czy do nich należę. Chcę mieć dzieci. I mówiąc to jestem całkowicie zadowolona. Są na tym świecie osoby, które boją się, że rodzina mogłaby im popsuć karierę, natomiast ja zamierzam żyć pełnią życia."

 

O koncentracji na karierze:

"Zamierzam trenować jak olimpijczyk, po to by iść tą drogą. Będę musiała się naprawdę starać, ale to w porządku. W tym roku zachodzi w moim życiu wiele zmian i jestem na nie przygotowana. Myślę, że kiedy jesteś singlem, przeznaczasz dużo energii na poszukiwanie miłości i odpowiedniej osoby. A kiedy już ci się to uda, możesz spokojnie odetchnąć. Dlatego teraz będę mieć więcej siły, którą mogę przeznaczyć na sprawy zawodowe."

 

_____________________________________________________________________

Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z tłumaczenia =)

wtorek, 08 lutego 2011, frania.f

Polecane wpisy

  • Konferencja w Meksyku...

    W sobotę, 5 lutego w stolicy Meksyku, odbyła się konferencja prasowa, której celem była promocja najnowszego zapachu Katy Perry 'Purr'. Poniżej zdjęcia i filmik

  • Katy o nadchodzącej trasie...

    Kilka dni temu Katy wypowiedziała się na temat nadchodzącej wielkimi krokami trasy koncertowej 'The California Dreams Tour'. Artystka zapewnia, że włoży w niąna

  • Przebój Britney stworzony był z myślą o Katy...

    Singel "Hold It Against Me" Britney Spears był pierwotnie przeznaczony dla Katy Perry.Jeden z producentów przeboju, Dr. Luke, zdradził, że utwór promu

Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/02/28 23:16:02
jedziesz na koncert w berlinie?
-
Gość: Gość123, *.adsl.inetia.pl
2013/01/13 12:00:03
fanów Katy zapraszam na www.facebook.com/KatyPerryPolska :)
-
Gość: Ilonka, *.sinusnet.pl
2015/04/07 21:37:06
Uwielbiam ją, ma świetną muzykę i bardzo dobry głos. Mi podoba się najbardziej fajny jest o nazwie "ostatni piątek" <a href="www.open-youweb.com/katy-perry-last-friday-night/>http://www.open-youweb.com/katy-perry-last-friday-night/</a>

avatar

zobacz księgę gości

dopisz się do księgi