Blog > Komentarze do wpisu
"Wrzucam na luz..."

04.jpg Katy Perry już nie imprezuje jak kiedyś, ponieważ martwi się, że to niekorzystnie wpłynie na jej karierę.

Gwiazdy chyba co raz częściej liczą się z tym, że skandale i niemoralne zachowania to nie tylko rozgłos, ale i zachwianie ich kariery. Długo nie można być w centrum uwagi z powodu wybryków, choć zdarzają sie wyjątki, a najważniejsza dla artystów powinna być ich muzyka.

Piosenkarka przyznała, że musi trochę odpuścić oraz, że to czas, by skupić się na pracy. - Moje motto brzmi: żyj pełnią życia, bo na końcu i tak umrzesz. Ale zaczynam trochę zwalniać. Ciągle wierzę w to ryzyko, które podejmuję w mojej muzyce, ale zrozumiałam, że nie mogę imprezować tyle, bez wpływu na moją karierę - mówi Katy.

Według Perry wiele gwiazd wolało dobrą zabawę od rozwoju kariery i tym samym ją zrujnowali. Nie chce, by jej ciężka praca, zdobywanie fanów, tworzenie muzyki poszło na marne, bo ona ma ochote akurat poszaleć. Poza tym piosenkarkę interesują nietuzinkowi, kreatywni mężczyźni, bo sama jest niecodzienna. Może to pora na ustatkowanie i także Katy Perry dopadła potrzeba dojrzewania?

sobota, 18 lipca 2009, frania.f

Polecane wpisy

  • Katy Perry w Elle Magazine...

    Katy Perry pojawi się na okładce marcowego wydania magazynu Elle. Poniżej znajdują się zdjęcia oraz filmik z sesji zdjęciowej, a także tłumaczeni

  • Konferencja w Meksyku...

    W sobotę, 5 lutego w stolicy Meksyku, odbyła się konferencja prasowa, której celem była promocja najnowszego zapachu Katy Perry 'Purr'. Poniżej zdjęcia i filmik

  • Katy o nadchodzącej trasie...

    Kilka dni temu Katy wypowiedziała się na temat nadchodzącej wielkimi krokami trasy koncertowej 'The California Dreams Tour'. Artystka zapewnia, że włoży w niąna

Komentarze
hokageexe
2009/07/18 19:41:32
Hmm, ciekawe słowa jak na Katy. Jednakże to dobrze, że postanowiła się opamiętać i skupić na pracy. Czekam na jej nowy album z wielką niecierpliwością.
PS Wybacz, że dawno nie komentowałem, postaram się poprawić :)
-
frania.f
2009/07/18 19:58:37
Oj drogi Hokageexe... Niby co miałabym Ci wybaczać? I tak, w gruncie rzeczy, jesteś osobą, która najbardziej motywuje mnie do dalszego pisania :)
-
Gość: hotaru, *.pila.vectranet.pl
2009/07/20 22:09:18
Ja też regularnie odwiedzam ten blog tyle, że sie nie wpisuję bo nie mam konta na blox.pl ^^

avatar

zobacz księgę gości

dopisz się do księgi