Blog > Komentarze do wpisu
"Wyglądałam jak drag queen"

aim41.jpg Katy Perry to jedna z najbardziej lubianych młodych wokalistek. Nie dość, że ładnie śpiewa to jeszcze regularnie zdarzy się jej palnąć jakąś bzdurę.

W rozmowie z magazynem Heat wokalistka podzieliła się przemyśleniami na temat własnego wyglądu. Dość oryginalnymi, trzeba przyznać.

- Często zdarzało mi się wyglądać jak drag queen. Siadałam na krześle, obracałam w kierunku lustra i łzy niemal same spływały. Czasem bywało za późno na jakąś zmianę, bo właśnie przychodził czas jakiegoś wywiadu czy sesji zdjęciowej. To okropne. - wyznała Katy.

Na szczęście, ostatnio artystka nie ma już takich problemów. Od kiedy stała się gwiazdą, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, gotowych zrobić dla niej wszystko.

środa, 24 czerwca 2009, frania.f

Polecane wpisy

  • Katy Perry w Elle Magazine...

    Katy Perry pojawi się na okładce marcowego wydania magazynu Elle. Poniżej znajdują się zdjęcia oraz filmik z sesji zdjęciowej, a także tłumaczeni

  • Konferencja w Meksyku...

    W sobotę, 5 lutego w stolicy Meksyku, odbyła się konferencja prasowa, której celem była promocja najnowszego zapachu Katy Perry 'Purr'. Poniżej zdjęcia i filmik

  • Katy o nadchodzącej trasie...

    Kilka dni temu Katy wypowiedziała się na temat nadchodzącej wielkimi krokami trasy koncertowej 'The California Dreams Tour'. Artystka zapewnia, że włoży w niąna

Komentarze
Gość: Kamil Kubik, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/06/25 15:13:12
Opublikowałem button Twojej strony na mojej stronie. A czy ty zrobisz to samo z moim buttonem, który znajduje się w dziale reklama?
adres mojej strony: www.one-of-the-boys.cay.pl

avatar

zobacz księgę gości

dopisz się do księgi